Dzięki niemu spełni się nasze marzenie o posiadaniu własnej strony internetowej :)

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam Marcina Czarneckiego.

Marcin jest kolejnym pasjonatem historii, który zgodził się podzielić z nami swoją pasją. Jednak to nie wszystko – zaoferował nam również wsparcie informatyczne.

Dzięki niemu spełni się nasze marzenie o posiadaniu własnej strony internetowej.

Jak sam o sobie mówi:
Ukończyłem Inżynierię Komputerową na Wydziale Elektroniki Politechniki Koszalińskiej. W czasie studiów działałem w kilku organizacjach (m.in. AIESEC), które dały mi ogrom wiedzy i doświadczenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz przygotowały do samodzielnego działania na rynku pracy, co zaowocowało prowadzeniem własnej działalności gospodarczej od momentu ukończenia studiów do chwili obecnej.

Historią interesuję się od dziecka. Zainteresowanie nią wszczepiła mi moja babcia, która kładła nacisk na wychowanie w duchu patriotycznym. Jestem rodowitym świdwinianinem i sercem związanym z naszym miastem.

Nabyte umiejętności podczas studiowania oraz pracy zawodowej pozwoliły mi na ukazanie moich zainteresowań historią na łamach portalu www.tropicielehistorii.pl którego jestem współtwórcą i red. naczelnym.

Lubię podróżować, poznawać ludzi, zwiedzać miejsca niedostępne dla przeciętnego turysty jak np Międzyrzecki Rejon Umocniony lub miejsca związane z Wałem Pomorskim, odkrywać na nowo górskie szlaki a wszystko to dokumentować ca pomocą aparatu, który jest moim nierozłącznym towarzyszem.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *