Dzień Organizacji Społecznych

W Polsce działa ponad 100 tysięcy organizacji społecznych, które znacie jako stowarzyszenia i fundacje. Tworzą je ludzie, którzy chcą odpowiadać na potrzeby i rozwiązywać problemy, którymi dotychczas nikt się nie zajął. Biorą sprawy w swoje ręce i zmieniają życie milionów dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów na lepsze.

Z okazji Dnia Organizacji Społecznych, łączymy siły wielu organizacji, aby pokazać Wam, jak TO DZIAŁA.

A Ty, też tak uważasz? Dzień Organizacji Społecznych to dobry moment, żeby dać znać ludziom z Twojej ulubionej fundacji lub stowarzyszenia, że doceniasz ich codzienną pracę. Napisz im, że #ToDziała💜

 

Każdego roku ze wsparcia ponad 100 tysięcy organizacji społecznych działających w Polsce korzystają miliony osób: dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Często robią to nieświadomie, bo niewiele z nich wie, że organizacje społeczne działają niemal wszędzie – w szkole, na boisku, w szpitalu, telewizji, teatrze czy nawet w lesie.

Dlatego kilkadziesiąt organizacji społecznych połączyło siły, aby pokazać co robią i jaki ma to wpływ na życie każdego i każdej z nas. Efektem naszej współpracy jest kampania społeczna

„Organizacje społeczne.
To działa”

– pierwsza w Polsce kampania, w którą zaangażowało się tak dużo tak różnorodnych organizacji społecznych, a kolejne do niej dołączają.

Chcemy, żebyście zobaczyli jak działamy, kim są ludzie pracujący w organizacjach społecznych, a kim ci, którzy korzystają z naszego wsparcia. Aby Wam to ułatwić przygotowujemy serię krótkich materiałów: filmików wideo i zdjęć, które odnajdziecie w sieci wpisując hasztag #todziala.

Dołączcie do nas!

Organizacje społeczne.
To działa.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *